Klub

ASPOT HULÍN

Vítáme vás na stránkách amatérského triatlonového oddílu Aspot Hulín . Cílém stránek je seznámit Vás s naší činností.

V našem spolku najdete sportovce tělem i duší. Mimo vlastních sportovních aktivit se snažíme každoročně pořádat místní běžecké a triatlonové závody.  Začátkem každého roku pořádáme Hulmenskou Desítku. Běžecký závod na 10km. Každoročně také pořádáme triatlonový závod Hulmen. Závod se koná v druhé polovině července již od roku 2003. Relativně novým závodem je Hulínsky triatlon, kde se závodníci střetávají na olympijských distancích. Termín závodu je první víkend v září.

Složení výboru Aspot Hulín platné od roku 2015:

Předseda: Rostislav Burda

Jednatel: Miloslav Stárek

Pokladník a hospodář: Roman Navrátil

Revizní komise: Marcel Kalík, Beata Mazánková, Petr Němec

Na Valné hromadě v listopadu 2015 odstoupila Markéta Horáčková z funkce jednatele oddílu. Byla provedena volba nového výboru. Do funkce tajemníka oddílu byl zvolen Miloslav Stárek.


HISTORIE ODDÍLU

Na Valné hromadě v listopadu 2014 odstoupil Petr Menšík z funkce předsedy oddílu, v které působil od jeho založení – 10 let, a Martin Polák z funkce jednatele oddílu. Byla provedena volba nového výboru. Do funkce předsedy oddílu byl zvolen Rostislav Burda ml. a do funkce tajemníka oddílu byla zvolena Markéta Horáčková.

složení výboru Aspotu Hulín od roku 2014:

Předseda: Rostislav Burda

Jednatel: Markéta Horáčková

Pokladník a hospodář: Roman Navrátil

Revizní komise: Marcel Kalík, Beata Mazánková, Petr Němec

Na Valné hromadě v listopadu 2013 odstoupil Richard Lukeš z funkce tajemníka oddílu. Do funkce tajemníka oddílu byl zvolen Martin Polák.

V roce 2012 oddíl vystoupil z ČSTV.

Amatérský triatlonový oddíl ASPOT Hulín byl oficiálně založen na podzim roku 2004, ale neoficiálně začal oddíl působit již v roce 2003 – důvodem bylo pořádání místního triatlonového závodu, který dostal název Hulmen. Jeho nultý ročník se konal 7.9.2003, 1. ročník 28.8.2004. 21.ledna 2006 proběhl 1. ročník silničního běhu Hulmenská desítka.

Zakládajícími členy oddílu byli Marcel Kalík a Rostilav Burda. Od roku 2005 má náš oddíl právní subjektivitu a působí pod ČSTV.

Výbor Aspotu od roku 2004:

Předseda: Petr Menšík

Jednatel: Richard Lukeš

Pokladník: Roman Navrátil

Propagace: Markéta Horáčková

Techničtí ředitelé závodu Hulmen: Marcel Kalík, Rostislav Burda

Zajištění závodu: Petr Němec