Archiv 2017

Home / Archiv 2017

HULMEN 2017 – 14.ročník (0,5 – 33 – 6) – 22.7.2017 – Hulín

Absolutní pořadí mužů:
1. Aleš Dedek – AD team – 1:19:27
2. Jiří Kalus – Ekol Team – 1:20:40
3. Radek Polák – AD team – 1:21:16

výsledky : M

Absolutní pořadí žen:
1. Helena Kotopulu – Zorba team – 1:26:04
2. Silvie Pavlíčková – Aspot Hulín – 1:35:17
3. Martina Novotná – TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM – 1:36:32
výsledky : Z

Kategorie Junioří – JM (do 20 let):
1. Ondře Mikuláš – Lossosi – 1:32:38
2. Dominik Papp – Nalika – 1:33:23
3. Jakub Rössler – AD Team – 1:39:17

výsledky : JM

Kategorie muži M1 (20-29 let):
1. Jiří Kalus – Ekol Team – 1:20:40
2. Petr Veselský – Aspot Hulín – 1:23:56
3. Jakub Navrátil – AD Team – 1:24:18
výsledky : M1

Kategorie muži M2 (30-39 let):
1. Radek Polák – AD team – 1:21:16
2. Jiří Klíma – CK Pemap Přerov – 1:22:31
3. Luděk Blinka – Cyklo team MXM Hulín – 1:23:08

výsledky : M2

Kategorie muži V1 (40-49 let):
1. Aleš Dedek – AD team – 1:19:27
2. Marek Beňa – Zapro team – 1:22:17
3. Jaroslav Hýzl – AD team – 1:23:13

výsledky : V1

Kategorie muži V2 (50-59 let):
1. Vlastimil Tobolák – TRI-MAX sport team – 1:34:14
3. Miloslav Stárek – Aspot Hulín – 1:35:12
3. Radek Brázda – Tatran Kohoutovice RSFK – 1:37:34

výsledky : V2

Kategorie muži V3 (60 let a více):
1. Jaroslav Karafiát – TITAN TRILIFE – 1:48:43
2. Pavel Dorušek – Dorman\’s team – 1:48:55
3. Josef Nesvadba – Hulín – 1:54:49
výsledky : V3

Kategorie Juniorkyí – JZ (do 20 let):
1. Lucie Miklišová – Plavecké sporty KM – 1:43:39
2. Lucie Schlosserová – PK Zlín – 1:45:34
3. Pavlína Symerská – Titan Trilife – 1:49:55
výsledky : JZ

Kategorie ženy Z1 (20-29 let):
1. Martina Novotná – TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM – 1:36:32
2. Žaneta Bajerová – Titan Zlín – 1:37:30
3. Alena Losertová – Zapro team – 1:37:59
výsledky : Z1

Kategorie ženy Z2 (30-39 let):
1. Helena Kotopulu – Zorba team – 1:26:04
2. Silvie Pavlíčková – Aspot Hulín – 1:35:17
3. Markéta Navrátilová – RSFK – 1:43:47
výsledky : Z2

Kategorie ženy Z3 (40 let a více):
1. Daniela Schlosserová – PK Zlín – 1:45:00
2. Marcela Menšíková – Aspot Hulín – 2:00:41
3. Hana Kocourková – RH Kroměříž – 2:03:56
výsledky : Z3

Přebornice Hulína:
1. Silvie Pavlíčková – Aspot Hulín – 1:35:17
2. Lucie Miklišová – Plavecké sporty Kroměříž – 1:43:39
3. Kateřina Šimíková – Aspot Hulín – 1:50:22
výsledky : Hulinacka

Přeborník Hulína:
1. Petr Veselský – Aspot Hulín – 1:24:04
2. Tomáš Neradil – Aspot Hulín – 1:28:40
3. Václav Hošek – Aspot Hulín – 1:31:13
výsledky : Hulinak

Pořadí členů oddílu ASPOT Hulín:
9. Petr Veselský – 1:23:56 (2.místo v kategorii M1 20-29)
20. Tomáš Neradil – 1:28:40 (8.místo v kategorii V1 40-49)
30. Ladislav Kosatík – 1:30:27 (12.místo v kategorii V1 40-49)
33. Václav Hošek – 1:31:13 (11.místo v kategorii M2 30-39)
55. Zdeněk Vaculík – 1:34:33 (18.místo v kategorii V1 40-49)
60. Miloslav Stárek – 1:35:12 (2.místo v kategorii V2 50-59)
61. Silvie Pavlíčková – 1:35:17 (2.místo v kategorii Z2 30-39)
66. Daniel Kutěj – 1:35:21 (28.místo v kategorii M2 30-39)
75. Petr Menšík – 1:37:05 (25.místo v kategorii V1 40-49)
98. Marcel Kalík – 1:39:03 (28.místo v kategorii V1 40-49)
110. Radim Valko – 1:41:02 (48.místo v kategorii M2 30-39)
120. Richard Lukeš – 1:42:22 (36.místo v kategorii V1 40-49)
139. Roman Skříček – 1:42:54 (37.místo v kategorii V1 40-49)
149. Rostislav Burda ml. – 1:49:57 (43.místo v kategorii V1 40-49)
151. Kateřina Šimíková – 1:50:22 (60.místo v kategorii Z1 20-29)
158. Petr Němec – 1:52:11 (60.místo v kategorii M2 30-39)
168. Libor Polešovský – 1:55:10 (63.místo v kategorii M2 30-39)
186. Marcela Menšíková – 2:00:41 (2.místo v kategorii Z3 nad 40 let)
194. Bronislav Fuksa – 2:02:37 (15.místo v kategorii V2 50-59)
197. Martin Polák – 2:03:34 (54.místo v kategorii V1 40-49)
199. Roman Navrátil – 2:03:58 (55.místo v kategorii V1 40-49)

Výsledky : celkové výsledky v PDF

Fotky : avcvek, Jana Salač, MilanJonak, Trebetice

 

Dětský HULMEN – 21.7.2017 – 7.ročník – Hulín – koupaliště

Výsledky :

Kategorie 3-5 let Chlapci:
26 závodníků v kategorii
1. Jakub Dedek – Lipník nad Bečvou – 0:00:57
2. Jan Olšák – Holešov – 0:01:03
3. Václav Jakubo – Vyškov – 0:01:08
4. Lukáš Trubelík – Napajedla – 0:01:08
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 3-5 let Dívky:
14 závodnic v kategorii
1. Tereza Takáčová – Hulín – 0:01:05
2. Anna Špilerová – Přerov – 0:01:07
3. Adéla Řeháčková – Praha – 0:01:13
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Chlapci:
10 závodníků v kategorii
1. Nikos Kotopulos – Zlín – 0:07:25
2. Štěpán Karlík – Hulín – 0:07:45
3. Matouš Petlach – Kroměříž – 0:08:00
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 6-7 let Dívky:
10 závodnic v kategorii
1. Marie Kučová – Přerov – 0:07:55
2. Agáta Stará – Líbeznice – 0:08:15
3. Karolína Slámková – Kroměříž – 0:08:16
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Chlapci:
16 závodníků v kategorii
1. Pavel Vrubel – Prusinovice – 0:06:12
2. Matěj Dedek – Lipník nad Bečvou – 0:06:25
3. Petr Dalziel – Hulín – 0:06:38
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 8-9 let Dívky:
13 závodnic v kategorii
1. Agáta Slámková – Kroměříž – 0:06:36
2. Veronika Chudárková – Zlín – 0:06:43
3. Kristýna Křupalová – Lípa – 0:06:48
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Chlapci:
18 závodníků v kategorii
1. Mikis Kotopulos – Zlín – 0:10:45
2. Jakub Kovařík – Vsetín – 0:11:08
3. Tomáš Neradil – Hulín – 0:11:27
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 10-11 let Dívky:
19 závodnic v kategorii
1. Barbora Žaludková – Zlín – 0:12:02
2. Lucie Krhouská – Zlín – 0:12:11
3. Kateřina Menšíková – Hulín – 0:12:30
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Chlapci:
6 závodníků v kategorii
1. Šimon Páník – Zlín – 0:11:02
2. Adam Dostál – Otrokovice – 0:11:45
3. Dominik Pělucha – Třebětice – 0:12:02
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 12-13 let Dívky:
10 závodnic v kategorii
1. Natálie Dudová – Kroměříž – 0:11:48
2. Marie Vinklárková – Líšná – 0:11:59
3. Apolena Žáková – Brankovice – 0:12:17
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Chlapci:
4 závodníci v kategorii
1. David Pluhař – Lutopecny – 0:15:14
2. Vít Balcárek – Hulín – 0:17:15
3. Jakub Richter – Hulín – 0:17:51
Kompletní výsledky : zde.

Kategorie 14-15 let Dívky:
3 závodnice v kategorii
1. Michaela Urbanová – Trávník – 0:16:30
2. Denisa Navrátilová – Lipník nad Bečvou – 0:22:00
3. Anička Kytlicová – Kroměříž – 0:22:16
Kompletní výsledky : zde.

Výsledky : PDF

Fotky : Fotky od Jana Salače

 

Morkovské chlap 2017 – 19.ročník (0,2-20-5) Morkovice – 8.7.2017

Celkové pořadí:
1. Jiří Klíma – Ck pemap Přerov – 0:54:46
2. Lukáš Jasenský – Titan trilife Zlín – 0:55:39
3. Pavel Žák – Bike Triatlon Morkovice – 56:02

Pořadí členů oddílu ASPOT Hulín :
11. Petr Veselský – 59:12 (3.místo v kategorii M1 20-29)
23. Tomáš Neradil – 1:02:37 (7.místo v kategorii V1 40-49)
24. Václav Hošek – 1:02:51 (7.místo v kategorii M2 30-39)
31. Vojtěch Neradil – 1:04:02 (1.místo v kategorii JM do 20 let)
38. Ladislav Kosatík – 1:05:38 (13.místo v kategorii V1 40-49 let)
54. Zdeněk Vaculík – 1:07:15 (19.místo v kategorii V1 40-49)
72. Daniel Kutěj – 1:09:32 (23.místo v kategorii M2 30-39)
86. Miloslav Stárek – 1:11:34 (7.místo v kategorii V2 50-59)
92. Natálie Šťastná – 1:12:28 (2.místo v kategorii JZ do 20 let)
104. Rostislav Burda ml. – 1:14:04 (35.místo v kategorii V1 40-49)
147. Radim Valko – 1:22:21 (42.místo v kategorii M2 30-39)
149. Libor Polešovský – 1:22:21 (43.místo v kategorii M2 30-39)
Kompletní výsledky : zde

 

Hulmenská desítka 2017 – 10 km – 12.ročník – 21.1.2017 – Hulín

Start : 10:00 – Start hlavního závodu

Místo konání : Sportovní areál Spartak Hulín (fotbalový a atletický stadion)

TRASA BĚHU

Výsledky celkově

Článek na Bezvaběhu

fotky : Fotky1 , Fotky2 , Fotky3

Kategorie :

  • Muži M (do 39 let) – ročník 1978 a mladší
  • Veteráni 1 – V1 (40 – 49 let) – ročník 1977 – 1968
  • Veteráni 2 – V2 (50 – 59 let) – ročník 1967 – 1958
  • Veteráni 3 – V3 (60 let a starší) – ročník 1957 a starší
  • Ženy – Z (do 35 let) – ročník 1982 a mladší
  • Ženy-veteránky – ZV (nad 35 let) – ročník 1981 a starší

Fotky vítězů podle kategorií

Muži absolutně
1. Přemysl Žaludek – Cyklogat – 0:34:24 2. Josef Sedláček – AK Kroměříž – 0:34:27 3. Jiří Klement – Dressme.cz – 0:36:18

 

Ženy absolutně
1. Adéla Esentierová – Baláž Extrém Team Ostrava – 0:38:45 2. Jana Žaludková – Cyklogat Malenovice – 0:39:36 3. Lenka Kohnová – BehejBrno.com – 0:40:30

Muži M (do 39 let) – ročník 1978 a mladší
1. Jiří Klement – Dressme.cz – 0:36:18 2. Petr Veselský – Aspot Hulín – 36:30 3. Lukáš Koudelka – AK Drnovice – 0:36:37

Veteráni 1 – V1 (40 – 49 let) – ročník 1977 – 1968
1. Přemysl Žaludek – Cyklogat – 0:34:24 2. Josef Sedláček – AK Kroměříž – 0:34:27 3. Tomáš Neradil – Aspot Hulín – 0:38:37

Veteráni 2 – V2 (50 – 59 let) – ročník 1967 – 1958
1. Roman Baláž – Baláž Extrém Team Ostrava – 0:38:45 2. Václav Filip – KVK Olomouc – 0:43:38 3. Karel Novák – Orel Bystřice pod Hostýnem – 0:45:46

Veteráni 3 – V3 (60 let a starší) – ročník 1957 a starší
1. Bohumil Holeš – Jisva Zlín – 0:43:59 2. Jiří Prokop – C GS-Tyres-Zlín – 0:50:03 3. Karel Pikal – KVK Olomouc – 0:58:55

Ženy – Z (do 35 let) – ročník 1982 a mladší
1. Adéla Esentierová – Baláž Extrém Team Ostrava – 0:38:45 2. Lenka Kohnová – BehejBrno.com – 0:40:30 3. Veronika Brázdová – Sýkora Running – 0:45:16

Ženy-veteránky – ZV (nad 35 let) – ročník 1981 a starší
1. Jana Žaludková – Cyklogat – 0:39:36 2. Simona Grulichová – 0:46:46 3. Marie Hynštová – AK Drnovice – 0:46:57

Hulíňáci
1. Petr Veselský – 36:30 2. Tomáš Neradil – 0:38:37 3. Marcel Kalík – 40:19

Hulíňačky
1. Silvie Pavlíčková – Aspot Hulín – 46:38 2. Veronika Fišnarová – Burky Team – 50:00 3. Marcela Menšíková – Aspot Hulín – 50:00

Dětský závod

Kategorie :

  • Kategorie 3-5 let (ročník 2011 a mladší) – 150 m
  • Kategorie 6-7 let (ročníky 2010 a 2009) – 300 m
  • Kategorie 8-9 let (ročníky 2008 a 2007) – 500 m
  • Kategorie 10-11 let (ročníky 2006 a 2005) – 800 m
  • Kategorie 12-13 let (ročníky 2004 a 2003) – 1000 m
  • Kategorie 14-15 let (ročníky 2002 a 2001) – 1500 m

Kategorie 3-5 let (ročník 2011 a mladší):

 

Kategorie 6-7 let (ročníky 2010 a 2009):

 

Kategorie 8-9 let (ročníky 2008 a 2007):

 

Kategorie 10-11 let (ročníky 2006 a 2005):